0545 969 90 76
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Online Ansys Kursu

10 Şubat 2021
9 kez görüntülendi
Online Ansys Kursu

Online Ansys Kursu, Ansys ürünleri SATIŞ , EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK bayisi olan MARSİS İnovasyon ‘da devam ediyor. Savunma, havacılık, medikal, makine, metalürji, inşaat ve bir çok sektörde özellikle öne çıkan nümerik analiz çözüm teknikleri için eğitimlerimiz başlıyor. Eğitimler, Dr. Selim HARTOMACIOĞLU tarafından verilecektir. Eğitim sonunda katılımcılara SERTİFİKA verilecek ve uygulamalı eğitim göreceklerdir. Böylece eğitimler ZOOM platformu üzerinden uygulanacaktır. Kurs anında iki ekranın olması uygulama açısından son derece önemlidir. Sonuç olarak analiz uzmanı olmak isteyenlere özel hazırlanan eğitimlerde, teorik ve pratiğin bir arada yapıldığı uygulama şeklinde olmaktadır. Bu şekilde aylık eğitim takvimi aşağıda verilmiştir. Kasım ayı eğitimimiz Ansys Mechanical ile Yapısal Analiz eğitimidir. Ağustos 2021’de ise Ansys CFD ile eğitimler devam edecektir.

İnteraktif ve Etkili Öğrenme İçin Haftalık 3 Saat Ders ve 9 Saat Ders Dışı Çalışma Etkinliği

Eğitimlerimiz haftada bir gün verilmektedir. Eğitim kaydı katılımcılara verilmekte ve haftada 9 saatlik bir çalışma ödevi verilmektedir. Ödevler eğitmenimiz tarafından detaylı takip edilmekte ve incelenmektedir. Eğitmenimizin sertifika onayı için bu ödevlerin yapılması gerekmektedir. Bu şekilde bir çalışma ile üç aylık dönem içinde 36 saat online canlı eğitim, 108 saatlik ödev uygulaması ve toplam 132 saatlik bir eğitim planlanmaktadır. Bu süre orta üstü bir uzmanlık seviyesi için yeterlidir. Ayrıca kurulan Whatsapp gurubu ile interaktif çalışma yapılmakta ve katılımcıların birbirleri ile iletişimi sağlanarak etkili bir öğrenme süreci yapılmaktadır.

Ansys Mechanical İle Yapısal Analiz Eğitimi Başlıyor

Eğitim TipiOnline (ZOOM Platformu), Canlı
EğitmenDr.Öğr.Üyesi Selim HARTOMACIOĞLU
Başlangıç Tarihi08 Aralık 2021
Eğitim Süresi24 Saat /4 Hafta
GünleriÇarşamba-Cuma, 19:30-22:30
Katılımcı Sayısı15
Eğitim Ücreti 1200TL, Öğrencilere 600TL (EFT İle)
Kesin KayıtÖn Kayıt Formunu Doldurun (Kesin Kayıt Ödeme Sonrası Yapılacaktır.

* Kesin kayıt işlemi için ödeme yapılması gerekmektedir. Ödeme linki 15 kişi ile sınırlıdır.

Ansys CFD ile Ansys Fluent Eğitimi

Eğitim TipiOnline (ZOOM Platformu), Canlı
EğitmenDr.Öğr.Üyesi Selim HARTOMACIOĞLU
Başlangıç TarihiYakında Duyurulacak
Eğitim Süresi24 Saat / 14 Hafta
GünleriSalı-Perşembe 19:30-22:30
Katılımcı Sayısı15
Eğitim Ücreti Belirlenecek.
Kesin Kayıtİletişim Kurun

* Kesin kayıt işlemi için ödeme yapılması gerekmektedir. Ödeme linki 15 kişi ile sınırlıdır.

Ön Kayıt İçin Formu Doldurun

Ön kayıt işlemi ile kursa katılmayı taahhüt etmiş olacaksınız. Kurs tarihinden 7 gün öncesine kadar kayıt işleminizden vazgeçme hakkınız vardır. Kaydınızın kesinleşmesi için belirteceğimiz tarihe kadar ödemenin yapılması gerekmektedir.

  Ansys Hakkında

  Neden Simülasyon Mühendisliği Eğitimi Almalısınız?

  Çağımızda artık bütün disiplinlerde simülasyon uygulamaları öne çıkmıştır. Artık bütün fiziksel olayların analizi mümkündür. Özellikle Savunma, havacılık ve uzay sektöründeki ürünler için vazgeçilmezdir. Ülkemiz son yıllarda bu alanlarda büyük bir atak yapmaktadır. Bu nedenle her yıl binlerce kişi bu sektörlerde istihdam edilmektedir. Yalnız, bu sektörlerde istenen özellikler nelerdir? İşte bu noktada öne çıkan SİMÜLASYON MÜHENDİSLİĞİ’dir. En çok duyacağınız anahtar kelimeler ‘Yapısal Analiz Mühendisi’, ‘Akış Analizi Uzmanı’, ‘Elektromanyetik Simülasyon Uzmanı’ gibidir. Bununla birlikte En çok kullanılan yazılım ise ANSYS’dir. İşte tam bu noktada sizlere bu alanda hizmet vermek üzere bu eğitimi planladık. Ülkemizin geliştirdiği yüksek teknoloji cihazların geliştirilmesinde sende yerini almak istiyorsan, işte eğitim fırsatı. Hemen kaydolun.

  Ansys Eğitimi Hakkında

  Simülasyon alanında uzmanlaşmak isteyen teknik kişilere verilen Ansys eğitimi önerilmektedir. Sonuç olarak eğitim geçmişinde yapısal analize ait temel dersleri almış olanlar için daha avantajlı olacaktır. Eğitim süresince uygulama yanında teorik eğitim de verilecektir. Özellikle rapor hazırlama konusunda profesyonel bilgiler verilecektir.

  Ansys Fluent Eğitim ve CFD Alanında Uzmanlaşma

  Ansys Fluent eğitim kapsamında CFD yani Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği alanında uzmanlaşmak isteyen kişilere yönelik bu kurs düzenlenmektedir. Gerek Ar-Ge çalışmaları ve gerekse ürün geliştirme süreçlerinde başarılı olarak uygulanan yazılım olan Ansys Fluent, bu eğitim ile kapsamlı bir şekilde anlatılmaktadır. Makalede, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) problemlerinin nasıl kurulacağını, çözüleceğini ve son işlemden geçirileceğini öğretmek ve CFD uygulamalarınızın akış fiziği hakkında fikir edinmek için tasarlanmış kapsamlı bir giriş ve ileri eğitim kursları listesi bulacaksınız. Ancak Ansys CFD ürünleri, sıvı akış davranışını simüle eder ve basit akış problemlerini karmaşık turbo makine uygulamalarına modellemek için kullanılabilir. Bundan böyle endüstriyel mukavemetli CFD uygulamalarının bazı örnekleri, üflemeli kalıplama ve ekstrüzyon sorunları, çok fazlı akış sorunları, sıvı-yapı etkileşimi sıvı akışı, Ansys Fluids ürün ailesi ile tasarlanmıştır. Sonuç olarak Ansys Fluids ürünleri, kapsamlı çoklu fizik çözümleri sağlamak için Ansys Mechanical ve Ansys Electronics ile entegre edilmiştir.

  Çağın Mesleği Simülasyon Uzmanı Olmak İçin Online Ansys Kursu

  Simülasyon artık ürün geliştirmenin her alanında yer almaktadır. Başka bir deyişle gerçek çalışma koşullarına uygun ürünlerin simüle edilmesi prototip üretim sayısını azalttığı gibi ürün geliştirme performansını da arttırmaktadır. Böylece maliyet ve zamandan avantaj için ürün geliştirmede simülasyon güçlü araçtır. Böylelikle simülasyon uzmanı yetiştirmek üzere başlattığımız eğitim programının içeriği aşağıda verilmiştir. Her disiplin türünden bir veya bir kaç uygulama yapılacaktır.

  Savunma, Havacılık ve Uzay Sektöründe Simülasyon Uzmanı Olmak İsteyen Mühendis Adayları İçin Online Ansys Kursu

  Günümüzde bütün insanlığın yöneldiği yer uzay ve havacılıktır. Ülkemizde bu alanda bir çok çalışmalar yapmaktadır. Özellikle savunma, havacılık ve uzay sektörüne yönelik bir çok kuruluş ve kurum kurulmuştur. Bununla birlikte her yıl onlarca yeni ürün geliştirmekte ve ülkemizin değişik kurumlarında hizmete girmektedir. Fakat simülasyon mühendisinin en çok istihdam edildiği bu alanlarda çalışmak isteyen mühendis adayları ve mezunları için Ansys önemli bir yazılımdır. Böylece Online Ansys Kursu alarak bu alanlarda istihdam fırsatı yakalama şansınız daha çok olacaktır. Son olarak Ansys yapısal ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için ‘Ansys Yapısal Analiz Çözümleri‘ makalemizi okuyabilirsiniz.

  Dr. Öğr. Üyesi Selim HARTOMACIOĞLU ile Ansys Eğitimi

  Modern simülasyon dünyasının lideri Ansys ile 2006 yılından beri sürekli eğitim ve analiz hizmeti veren Dr. Selim HARTOMACIOĞU, Marsis İnovasyon kurucusudur. Ayrıca Hacettepe Üniversitesi, Otomotiv Mühendisliğinde Akademik Uzman, Marmara Üniversitesi, Makine Mühendisliği Bölümünde ise halen Öğretim Üyesidir. Endüstride 500’ün üzerinde analiz raporu, danışmanlığı ve eğitimi bulunan Dr. Selim, bilgi birikimini Simülasyon Mühendisi adaylarına aktarmak üzere bu eğitimi başlatmıştır. Özellikle eğitimlerde uygulamalı, özgün içerikli ve teorik destekli çalışmalar yapılacaktır. Simülasyon uzmanı olmak için bize ulaşın.

  Ansys Kursu Fiyatları ve Değerlendirme

  Nümerik analiz sektöründe dünyanın amiral gemisi niteliğinde olan Ansys, bir çok alanda kendisi ispatlamış bir yazılımdır. Bu yazılım her alanda ürünlerin gerçek çalışma koşullarında maruz kalacağı yüklere karşı simülasyonunu sağlamaktadır. Yazılımın eğitimi konusunda bir çok firma bulunmakla beraber Ansys Türkiye Distribütörü olan Numesys ve alt bayilerinden olan Marsis İnovasyon bu alanda yetkilidir. Marsis, kendi alanında özgü çalışmalar yapan, müşterilerinin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan bir firmadır. Ansys satış, teknik destek ve eğitim bayisi olan firma, bu alanda insan kaynağı yetiştirmek üzere de eğitimler düzenlemektedir. Ansys kursu fiyatları makalemizde verilmiştir. Profesyonel ve yetkili bir merkezden eğitim almak için bizi arayın.

  Online Ansys Kursu ve Marsis İnovasyon

  Dijitalleşme ile birlikte artık firmaların dijitalleşmesi kadar eğitim sisteminin, yönetim sistemlerinin ve kişisel gelişim eğitimlerinin de dijitalleşmesi öne çıkmıştır. Özellikle büyük şehirlerde, yoğun iş yaşamında kişiler eğitimleri için zaman ayıramamakta ve mesai saatlerinden kaynaklı problemler yaşamaktadırlar. Online eğitimler ile bu sorun çözülmekte ve artık yol zamanı ayırmadan evinde, bilgisayarının başında eğitimlerini alabilmektedirler. Online eğitim platformları gelişmiştir fakat kayıt edilen eğitim videolarıyla eğitim kalite açısından problem yaratmaktadır. Burada online canlı eğitimler öne çıkmaktadır. Eğitmen ve öğrencinin karşılıklı etkileşimde olduğu, uygulamaları birebir yaptırdığı eğitim daha öne çıkmıştır.

  Bu amaçla Marsis İnovasyon, dünyanın lider nümerik analiz yazılımı olan Ansys ürünlerinin online eğitimlerini başlatmıştır. Online Ansys Kursu almak ve diğer ürünler hakkında eğitim takvimi için bize ulaşın.

  Diğer ürün ve hizmetlerimize göz atın.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM

  1. Ayşe Özbek dedi ki:

   Ansys bayisi olan Marsis İnovasyon ve Özellikle Dr. Selim hocamdan bu dersi almak çok işime yaradı. Mesleğimde önemli bir adım öne çıktım. Artık ürünlerimi rahat rahat analiz yapabiliyorum. Teşekkürler.

  2. Nisa dedi ki:

   Verilen eğitim ile gerçekten Ansys ve yapısal analizde uzmanlaştım. Çok teşekkür ederim.

  3. Salih Aras dedi ki:

   Daha önceden aldığım derslerden biliyorum.Selim hoca bu alanda da Türkiye’de en iyilerden olduğunu duydum.Uzun zamandır arkadaşlarla bekliyorduk.Eğitim ücreti de gayet makul.Daha ne olsun.Kaçırılmaz fırsat bizim için.

  4. Neslihan Erdoğmuş dedi ki:

   İyiki katılmışım bu eğitime .Kesinlikle sizi sektörde değerli kılıyor.Bu eğitimi aldıktan sonra iş bulamama gibi bir sıkıntınız kalmayacak.

  5. Aziz Yazıcı dedi ki:

   Eğitim ücreti ne kadar acaba

   1. drselim dedi ki:

    Aziz bey merhaba, fiyat ve ödeme bilgileri makalemizde bulunmaktadır. Detaylı bilgi için 0216 599 19 59 numaradan ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar

  6. Selim YILDIRIM dedi ki:

   Herkese merhaba, ben Selim HARTOMACIOĞLU Bey’den ANSYS Mechanical ile Yapısal Analiz Eğitimi aldım. Çok harika eğitim veriyor. Bilgi seviyem yeterli sanıyordum ama Selim Bey alanında gerçekten uzman birisi ve çok değerli bilgilere sahip. Konuyla ilgili olsun ya da olmasın her türlü soruya mükemmel bir şekilde cevap verdi. ANSYS konusunda kendime güvenim kat ve kat arttı. Eğitim için çok teşekkür ederim. Eğitimlerinizin devamını diliyorum.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?