0545 969 90 76
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Online Ansys Kursu

10 Şubat 2021
6 kez görüntülendi
Online Ansys Kursu

Online Ansys Kursu, Ansys ürünleri SATIŞ , EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK bayisi olan MARSİS İnovasyon ‘da devam ediyor. Savunma, havacılık, medikal, makine, metalürji, inşaat ve bir çok sektörde özellikle öne çıkan nümerik analiz çözüm teknikleri için eğitimlerimiz başlıyor. Eğitimler, Dr. Selim HARTOMACIOĞLU tarafından verilecektir. Eğitim sonunda katılımcılara SERTİFİKA verilecek ve uygulamalı eğitim göreceklerdir. Böylece eğitimler ZOOM platformu üzerinden uygulanacaktır. Kurs anında iki ekranın olması uygulama açısından son derece önemlidir. İlk olarak analiz uzmanı olmak isteyenlere özel hazırlanan eğitimlerde, teorik ve pratiğin bir arada yapıldığı uygulama şeklinde olmaktadır. Bu şekilde aylık eğitim takvimi aşağıda verilmiştir. Mart ayı eğitimimiz Ansys Mechanical ile Yapısal Analiz eğitimidir. Nisam 2021’de ise Ansys CFD ile eğitimler devam edecektir.

Ansys Mechanical İle Yapısal Analiz Eğitimi

Eğitim TipiOnline (ZOOM Platformu), Canlı
EğitmenDr.Öğr.Üyesi Selim HARTOMACIOĞLU
Başlangıç Tarihi20 Haziran 2021
Eğitim Süresi24 Saat /4 Hafta
GünleriPazartesi-Çarşamba, 19:00-22:00
Katılımcı Sayısı10
Eğitim Ücreti 1000 TL (6 Taksit)
Kesin Kayıt İçin Ödeme Linki *SATIN AL

* Kesin kayıt işlemi için ödeme yapılması gerekmektedir. Ödeme linki 10 kişi ile sınırlıdır.

Ansys CFD ile Ansys Fluent Eğitimi

Eğitim TipiOnline (ZOOM Platformu), Canlı
EğitmenDr.Öğr.Üyesi Selim HARTOMACIOĞLU
Başlangıç Tarihi18 Mayıs 2021
Eğitim Süresi24 Saat /4 Hafta
GünleriSalı-Perşembe, 19:00-22:00
Katılımcı Sayısı10
Eğitim Ücreti 1000 TL (6 Taksit)
Kesin Kayıt İçin Ödeme Linki *SATIN AL

* Kesin kayıt işlemi için ödeme yapılması gerekmektedir. Ödeme linki 10 kişi ile sınırlıdır.

Ansys Hakkında

Neden Simülasyon Mühendisliği Eğitimi Almalısınız?

Çağımızda artık bütün disiplinlerde simülasyon uygulamaları öne çıkmıştır. Artık bütün fiziksel olayların analizi mümkündür. Özellikle Savunma, havacılık ve uzay sektöründeki ürünler için vazgeçilmezdir. Ülkemiz son yıllarda bu alanlarda büyük bir atak yapmaktadır. Her yıl binlerce kişi bu sektörlerde istihdam edilmektedir. Peki, bu sektörlerde istenen özellikler nelerdir? İşte bu noktada öne çıkan SİMÜLASYON MÜHENDİSLİĞİ’dir. En çok duyacağınız anahtar kelimeler ‘Yapısal Analiz Mühendisi’, ‘Akış Analizi Uzmanı’, ‘Elektromanyetik Simülasyon Uzmanı’ gibidir. En çok kullanılan yazılım ise ANSYS’dir. İşte tam bu noktada sizlere bu alanda hizmet vermek üzere bu eğitimi planladık. Ülkemizin geliştirdiği yüksek teknoloji cihazların geliştirilmesinde sende yerini almak istiyorsan, işte eğitim fırsatı. Hemen kaydolun.

Ansys Eğitimi Hakkında

Simülasyon alanında uzmanlaşmak isteyen teknik kişilere verilen Ansys eğitimi önerilmektedir. Eğitim geçmişinde yapısal analize ait temel dersleri almış olanlar için daha avantajlı olacaktır. Eğitim süresince uygulama yanında teorik eğitim de verilecektir. Özellikle rapor hazırlama konusunda profesyonel bilgiler verilecektir.

Çağın Mesleği Simülasyon Uzmanı Olmak İçin Online Ansys Kursu

Simülasyon artık ürün geliştirmenin her alanında yer almaktadır. Gerçek çalışma koşullarına uygun ürünlerin simüle edilmesi prototip üretim sayısını azalttığı gibi ürün geliştirme performansını da arttırmaktadır. Böylece maliyet ve zamandan avantaj için ürün geliştirmede simülasyon güçlü araçtır. Simülasyon uzmanı yetiştirmek üzere başlattığımız eğitim programının içeriği aşağıda verilmiştir. Her disiplin türünden bir veya bir kaç uygulama yapılacaktır.

Savunma, Havacılık ve Uzay Sektöründe Simülasyon Uzmanı Olmak İsteyen Mühendis Adayları İçin Online Ansys Kursu

Günümüzde bütün insanlığın yöneldiği yer uzay ve havacılıktır. Ülkemizde bu alanda bir çok çalışmalar yapmaktadır. Özellikle savunma, havacılık ve uzay sektörüne yönelik bir çok kuruluş ve kurum kurulmuştur. Her yıl onlarca yeni ürün geliştirmekte ve ülkemizin değişik kurumlarında hizmete girmektedir. Simülasyon mühendisinin en çok istihdam edildiği bu alanlarda çalışmak isteyen mühendis adayları ve mezunları için Ansys önemli bir yazılımdır. Böylece Online Ansys Kursu alarak bu alanlarda istihdam fırsatı yakalama şansınız daha çok olacaktır. Ansys yapısal ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için ‘Ansys Yapısal Analiz Çözümleri‘ makalemizi okuyabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Selim HARTOMACIOĞLU ile Ansys Eğitimi

Modern simülasyon dünyasının lideri Ansys ile 2006 yılından beri sürekli eğitim ve analiz hizmeti veren Dr. Selim HARTOMACIOĞU, Marsis İnovasyon kurucusudur. Ayrıca Hacettepe Üniversitesi, Otomotiv Mühendisliğinde Akademik Uzman, Marmara Üniversitesi, Makine Mühendisliği Bölümünde ise halen Öğretim Üyesidir. Endüstride 500’ün üzerinde analiz raporu, danışmanlığı ve eğitimi bulunan Dr. Selim, bilgi birikimini Simülasyon Mühendisi adaylarına aktarmak üzere bu eğitimi başlatmıştır. Özellikle eğitimlerde uygulamalı, özgün içerikli ve teorik destekli çalışmalar yapılacaktır. Simülasyon uzmanı olmak için bize ulaşın.

Online Ansys Kursu ve Marsis İnovasyon

Dijitalleşme ile birlikte artık firmaların dijitalleşmesi kadar eğitim sisteminin, yönetim sistemlerinin ve kişisel gelişim eğitimlerinin de dijitalleşmesi öne çıkmıştır. Özellikle büyük şehirlerde, yoğun iş yaşamında kişiler eğitimleri için zaman ayıramamakta ve mesai saatlerinden kaynaklı problemler yaşamaktadırlar. Online eğitimler ile bu sorun çözülmekte ve artık yol zamanı ayırmadan evinde, bilgisayarının başında eğitimlerini alabilmektedirler. Online eğitim platformları gelişmiştir fakat kayıt edilen eğitim videolarıyla eğitim kalite açısından problem yaratmaktadır. Burada online canlı eğitimler öne çıkmaktadır. Eğitmen ve öğrencinin karşılıklı etkileşimde olduğu, uygulamaları birebir yaptırdığı eğitim daha öne çıkmıştır.

Bu amaçla Marsis İnovasyon, dünyanın lider nümerik analiz yazılımı olan Ansys ürünlerinin online eğitimlerini başlatmıştır. Online Ansys Kursu almak ve diğer ürünler hakkında eğitim takvimi için bize ulaşın.

Diğer ürün ve hizmetlerimize göz atın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. Ayşe Özbek dedi ki:

  Ansys bayisi olan Marsis İnovasyon ve Özellikle Dr. Selim hocamdan bu dersi almak çok işime yaradı. Mesleğimde önemli bir adım öne çıktım. Artık ürünlerimi rahat rahat analiz yapabiliyorum. Teşekkürler.

 2. Nisa dedi ki:

  Verilen eğitim ile gerçekten Ansys ve yapısal analizde uzmanlaştım. Çok teşekkür ederim.

 3. Salih Aras dedi ki:

  Daha önceden aldığım derslerden biliyorum.Selim hoca bu alanda da Türkiye’de en iyilerden olduğunu duydum.Uzun zamandır arkadaşlarla bekliyorduk.Eğitim ücreti de gayet makul.Daha ne olsun.Kaçırılmaz fırsat bizim için.

 4. Neslihan Erdoğmuş dedi ki:

  İyiki katılmışım bu eğitime .Kesinlikle sizi sektörde değerli kılıyor.Bu eğitimi aldıktan sonra iş bulamama gibi bir sıkıntınız kalmayacak.

 5. Aziz Yazıcı dedi ki:

  Eğitim ücreti ne kadar acaba

  1. drselim dedi ki:

   Aziz bey merhaba, fiyat ve ödeme bilgileri makalemizde bulunmaktadır. Detaylı bilgi için 0216 599 19 59 numaradan ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?