0545 969 90 76
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANSYS Nedir?

07 Ocak 2021
248 kez görüntülendi
ANSYS Nedir?

Ansys Nedir? sorusuna cevap vermek üzere değerli okuyucularımız için bu makaleyi hazırladık. Nümerik analiz yöntemlerinden olan Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) tabanlı, analiz dünyasının amiral gemisi niteliğinde olan Ansys, araştırma geliştirme süreçleriniz için vazgeçilmez aracınızdır. Bu mükemmel ürünün satış, teknik destek ve eğitimlerini veren Marsis İnovasyon, ürün ve hizmetleri için bizi arayın.

Ansys Firması

1970 yılında kurulmuş olan Ansys, 4000 profesyonel çalışanın olduğu, çoğunun ise tasarım optimizasyonu, gömülü sistemler, yarı iletkenler, elektronik, hesaplamalı akışkanlar dinamiği, sonlu elemanlar analizi konularında yüksek lisans ve doktoralıdır. Mükemmel ekibi ile müşterilerinin simülasyon ihtiyaçları için sürekli inovatif yazılımlar geliştirmektedir. Bilgi ve tecrübeli ekibi ile birinci sınıf simülasyon sınıflarını zorlamak konusunda çalışmakta, böylece müşterilerinin konsept tasarımlarını daha hızlı ve daha düşük maliyetle başarılı, inovatif özellikli ürünlere dönüştürmektedirler. Ansys Nedir? merak edenler aşağıda hazırlanmış mükemmel videoyu seyredebilir.

Ansys ‘in Uygulama Alanları

Ansys, geliştirdiği mükemmel yazılımlar ile farklı alanlarda ve disiplinlerde çözüm sağlamaktadır. Ansys nedir? ve uygulama alanları için bize ulaşın. Ürünlerin bütün disiplinlerde analizini yapabileceğiniz imkan sağlayan yazılımın bölümleri;

 1. 3D Tasarım
 2. Elektronik
 3. Gömülü Yazılım
 4. Akış
 5. Malzemeler
 6. Optik
 7. Platform
 8. Yarı İletkenler
 9. Yapısal
 10. Sistem’dir.

Açısından Firmasının Değerleri

Ansys, müşterilerinin inovatif ürün geliştirmeleri için onlara inanılmaz ürünler sunuyor. Bu sayede ürün geliştirme performansları arttığı gibi zaman ve maliyet açısından büyük avantajlar elde etmektedirler. Ansys değerleri;

 1. Müşteri odaklı
 2. Hesap verebilirlik
 3. İnovasyon
 4. Şeffaflık ve Dürüstlük
 5. Ustalık
 6. Kapsamlılık
 7. Aciliyet Duygusu
 8. Takım Çalışması’dır.

Ansys ilgi çekici önemli bir yolculuktadır. Dünyayı değiştirecek önemli araçlar geliştirmektedir. Bunu yapmak için yenilikçi çözümler üretmekte ve bu değişimi sağlayacak gerçekten küresel bir ekip kurmaktadır. Gelecekteki mühendislerini, teknoloji uzmanlarını ve diğer profesyonelleri üniversite işbirlikleri ile geliştirmektedir. İnsan kaynağı konusunda büyük yatırım yapan Ansys, her geçen gün ekibini arttırmakta ve yeni özellikli inovatif ürünler geliştirmek için çaba sarf etmektedir.

Ansys Programı İle Ürünlerinizi Daha Hızlı Geliştirin

Ansys programı ürün geliştirme süreçlerinde inovatif tasarımlarınız, yeni geliştirdiğiniz mekanizmalar, yapılar, ürünler için doğrulama imkanı sunuyor. Artık ürünler rekabetçi pazara çıkmadan önce nümerik ortamda test edilmeleri gerekmektedir. Gerçek çalışma koşullarına uygun olarak simülasyonlarının yapılması ve gerekli revizyonların yapılması kaçınılmazdır.

Ansys nedir? Ansys programı
Ansys Programı

Ürünlerin beklenen kaliteyi yakalaması için ve geliştirme sürecinin verimli ve etkili kullanılması, daha kolay ve hızlı ürün geliştirmek için nümerik analiz yöntemlerinin kullanılması gereklidir. Ürünlerin geliştirilme süreci ürün fikri ile başlar, sonrasında detaylı değerlendirme, konsept tasarım, tasarım, nümerik test, prototip üretimi, fiziksel test, gerçek çalışma koşullarında test ile devam eder. Geliştirme sürecinde test işlemi son derece önemlidir. Nümerik test sizin prototip üretim maliyetinizi azalttığı gibi daha hızlı ve daha kaliteli ürün geliştirmenizi sağlar.

Ansys Türkiye Satış Bayisi: Marsis İnovasyon

Marsis İnovasyon, Ansys ürünleri satış, teknik destek ve eğitim bayisidir. Türkiye Distribütörü olan Numesys firmasının alt satış bayisi olan Marsis, müşterilerinin Ansys ürünlerini satın alma, kullanma ve ürün geliştirme süreçlerine adaptasyonu için destek sağlamaktadır. Dünyanın lider yazılım olan Ansys Programını satın almak için bizi arayın.

ETİKETLER
,

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?